Stáhněte si Windows 10 zdarma 29.7. 2015

Napsal GVKB (») 15. 6. 2015 v kategorii Technika, přečteno: 859×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Kdy bude Windows 10 dostupný? Uvedení Windows 10 chystáme na 29. července 2015. Co znamená rezervace bezplatného upgradu na Windows 10? Oprávněná zařízení s Windows 7 SP1, Windows 8.1 Update a Windows Phone 8.1 mají v omezeném období nárok na bezplatný upgrade na Windows 10. Využijte výhodu této bezplatné nabídky a buďte mezi prvními, kteří využijí výhod Windows 10 hned, jak bude tenhle systém uvedený. Rezervujte si ještě dnes bezplatný upgrade v aplikaci Získat Windows 10. Je upgrade opravdu zadarmo? Ano. Upgrade na Windows 10 je pro kvalifikovaná zařízení s Windows 7 SP1, Windows 8.1 Update a Windows Phone 8.1 zadarmo. Na tenhle bezplatný upgrade budete mít nárok po dobu jednoho roku od uvedení Windows 10. Po dokončení upgradu si můžete neomezeně užívat Windows 10. Ve kterých zařízeních můžu zadarmo upgradovat? Chceme, aby drtivá většina zařízení s Windows 7 SP1, Windows 8.1 Update a Windows Phone 8.1 měla tenhle nárok, ale musí být splněné požadavky na hardware a software. Na některých zařízeních nemusí být dostupné všechny funkce. Zařízení musí být připojená k internetu a musíte si v nich povolit Windows Update. Jak si můžu rezervovat bezplatný upgrade? Bezplatný upgrade si rezervujete v aplikaci Získat Windows 10. Přístup k aplikaci: Klikněte na malou ikonu Windows úplně vpravo na hlavním panelu.Nevidíte aplikaci ? Klikněte v okně aplikace na „Rezervovat si bezplatný upgrade“. Jestli chcete dostat potvrzení o rezervaci, zadejte svůj e-mail. Vše je hotové. Nevznikly vám žádné povinnosti a svoji rezervaci můžete kdykoli zrušit. Až bude Windows 10 později tento rok dostupný k instalaci, automaticky vás na to upozorníme. 

Musím si upgrade rezervovat na každém oprávněném zařízení? Ano, rezervace se přidruží k zařízení, a ne k uživateli. Jestli si tedy chcete zadarmo rezervovat upgrade pro každé svoje zařízení, budete muset dokončit proces u každého z nich. Informace o postupu pro telefony najdete tady. Co je aplikace Získat Windows 10? Aplikace Získat Windows 10 vám zpřístupní podporu pro bezplatný upgrade na počítačích a tabletech s Windows 7 SP1 (Service Pack 1) a Windows 8.1 Update. Můžete tady spravovat svoji rezervaci, přečíst si informace o Windows 10 nebo použít Poradce pro upgrade a zjistit, jestli vaše zařízení umožní používat Windows 10. Podívejte se, kde je můžete najít. Proč se mi nezobrazuje aplikace Získat Windows 10? Aplikace Získat Windows 10 je dostupná na většině počítačů s Windows 7 Service Pack 1 (SP1) a Windows 8.1 Update. Nezobrazí se vám, jestli: Na zařízení nepoužíváte Windows 7 SP1 nebo Windows 8.1 Update. Chcete si ověřit, kterou verzi Windows používáte? Tady najdete pokyny. V počítači máte verzi Windows, se kterou tuhle nabídku nejde využít. Automatické aktualizace Windows nejsou v zařízení zapnuté. Zařízení nesplňuje minimální požadavky na systém. Zařízení není připojené k internetu. Zařízení je oprávněné, ale pořád ještě pracujeme na aktualizacích, které můžou zlepšit jeho možnosti, třeba získání nového ovladače. 

Proč se mi zobrazují oznámení o Windows 10? Pokud používáte Windows 7 Service Pack 1 (SP1) nebo Windows 8.1 Update, budou se vám pravidelně zobrazovat oznámení podobná těm na obrázku. Vypadají jako vzorová oznámení tady dole. Tahle oznámení vás upozorní, že už brzy bude systém Windows 10 dostupný a po omezený čas budete mít nárok na instalaci bezplatného upgradu. Můžu provést rezervaci, i když se mi nezobrazuje oznámení? U některých zařízení se oznámení nezobrazují ve stejnou chvíli. Může to být zpožděním při jeho zavádění do podporovaných zařízení. Tady si můžete přečíst možné důvody, proč se vám oznámení o upgradu nezobrazuje: Na zařízení nepoužíváte Windows 7 SP1 nebo Windows 8.1 Update. Chcete si ověřit, kterou verzi Windows používáte? Tady najdete pokyny. Používáte Windows verze Enterprise. Automatické aktualizace Windows nejsou v zařízení zapnuté. Zařízení možná nesplňuje minimální požadavky na systém. Zařízení není připojené k internetu. Zařízení je oprávněné, ale pořád ještě pracujeme na aktualizacích, které můžou zlepšit jeho možnosti, třeba získání nového ovladače. Pokud je vaše zařízení oprávněné, můžete si rezervovat upgrade na Windows 10, i když se vám oznámení nezobrazuje. Začněte jednoduše tím, že otevřete aplikaci Získat Windows 10. Jak získám potvrzení o svojí rezervaci? Jestli jste zadali svoji e-mailovou adresu, doručíme vám e-mail s potvrzením. Stav rezervace si můžete taky zkontrolovat tady: Klikněte pravým tlačítkem na aplikaci Získat Windows 10 nebo na ikonu Windows úplně vpravo na hlavním panelu. Vyberte „Zkontrolovat stav upgradu“.  

Co se stane po rezervaci? Když rezervaci dokončíte, nemusíte ji už kontrolovat. Oznámení na ploše podobné tomu na obrázku se zobrazí, pokud je Windows 10 připraven k instalaci (očekávané uvedení na trh 29. července 2015).Když se vám zobrazí oznámení, klikněte na něj nebo na něj klepněte a postupujte podle pokynů. Instalaci upgradu si můžete také naplánovat na čas, který vám vyhovuje. Můžu ve svém počítači nebo tabletu používat Windows 10? Pokud používáte Windows 7 SP1 (Service Pack 1) nebo Windows 8.1 Update, můžete svůj počítač zkontrolovat pomocí Poradce pro upgrade v aplikaci Získat Windows 10. Takto si zařízení zkontrolujete a zjistíte, jestli v něm bude možné používat Windows 10. Poradce pro upgrade také zkontroluje, jestli existují známé chyby související s vašimi počítačovými aplikacemi, připojenými zařízeními nebo součástmi počítače. Doporučujeme vám zkontrolovat si požadavky na systém pro Windows 10. Dostupnost funkcí se může u některých zařízení lišit. Budou na mém zařízení dostupné všechny funkce Windows 10? Některé funkce Windows 10 vyžadují pokročilý hardware a dostupnost funkcí se může lišit. Více se dozvíte na stránce Specifikace. 

Budou pod Windows 10 fungovat moje zařízení a aplikace? Přestože se u většiny uživatelů nečekají žádné problémy, můžete si svůj počítač zkontrolovat pomocí Poradce pro upgrade v aplikaci Získat Windows 10. Takto zjistíte, zda u vašich počítačových aplikací, připojených zařízení a součástí počítače existují známé chyby. Také se vám zobrazí problémy, které by mohly ovlivnit váš upgrade. Jestli budou dostupné postupy řešení, zobrazíme vám je. Pamatujte si, že u některých aplikací a zařízení informace nejsou dostupné, a nemůžeme vám tedy zaručit úplnost seznamu možných problémů s kompatibilitou. Co je Poradce pro upgrade na Windows 10? S Poradcem pro upgrade na Windows 10 získáte přizpůsobené posouzení, jestli na vašem počítači nebo tabletu bude možné používat Windows 10. Ověříte si taky, jestli existují známé problémy s kompatibilitou pro vaše počítačové aplikace, připojená zařízení nebo součásti počítače. Tyhle informace se vám zobrazí v sestavě. Jestli budou dostupné postupy řešení, zobrazíme vám je. Pamatujte si, že u některých aplikací a zařízení informace nejsou dostupné, a nemůžeme vám tedy zaručit úplnost seznamu možných problémů s kompatibilitou.

Poradce pro upgrade v aplikaci Získat Windows 10 najdete takhle: Otevřete aplikaci Získat Windows 10, kterou najdete úplně vpravo na hlavním panelu. Klikněte na ikonu s nabídkou. Klikněte na Zkontrolovat počítač. Co znamená, když něco není kompatibilní? Naším záměrem je, aby na většině zařízení s Windows 10 nevznikl žádný problém a nedocházelo k závažným nekompatibilitám. Někdy se vám to přesto může stát. Obecně se dá nekompatibilita zařadit do jedné z těchto kategorií: Nekompatibilní aplikace – Nekompatibilní aplikace znamená, že aktuálně funkční aplikace už nemusí v systému Windows 10 fungovat správně. Někdy jsou to jen malé problémy s některými funkcemi, ale taky je možné, že se už aplikace vůbec neotevře. Může se stát, že vás při upgradu požádáme, abyste ji odinstalovali, protože zablokuje úspěšné dokončení instalačního procesu. U některých aplikací je možné, že vám po upgradu na Windows 10 nic nebude bránit v jejich přeinstalaci. Nekompatibilní zařízení – Nekompatibilní zařízení dnes na počítači fungují, ale když nebudou po instalaci Windows 10 dostupné funkční ovladače, nemusí už fungovat správně. To může znamenat omezení funkcí (monitor například neumožní podporu vysokých rozlišení) nebo bude zařízení zcela nefunkční. Je ale taky možné, že výrobce v budoucnu poskytne podporované ovladače.

Některé součásti počítače nebo zařízení můžou být nezbytné pro správné spuštění Windows 10. Pokud je takové zařízení nekompatibilní, upgrade na Windows 10 nebude možný. Nastavení počítače – Některá konkrétní nastavení počítače vám můžou zabránit v instalaci Windows 10. V některých případech můžete při instalaci problém zmírnit provedením akce. Jindy může být nutné provést čistou instalaci Windows 10. To znamená, že po dokončení upgradu se zachovají jenom vaše osobní soubory. Windows Media Center – Jestli používáte Windows Media Center, upozorníme vás, že Windows Media Center ve Windows 10 není k dispozici. Kterou verzi Windows 10 po upgradu získám? Informace o tom, která verze Windows 10 se nainstaluje z původní edice Windows 7 nebo Windows 8, najdete v tabulce níže. Seznam funkcí ve Windows 10 Home a Windows 10 Pro vám před upgradem zpřístupníme na webu windows.com. Můžu zrušit svoji rezervaci upgradu na Windows 10? Ano, svoji rezervaci můžete zrušit kdykoli před instalací Windows 10. Uděláte to takhle: Klikněte pravým tlačítkem na aplikaci Získat Windows 10 nebo na ikonu Windows úplně vpravo na hlavním panelu. Vyberte „Zkontrolovat stav upgradu“. Vyberte „Zrušit rezervaci“. Můžu si rezervovat Windows 10 pro Windows Phone? Tenhle proces rezervace a upgradu je určen jenom pro počítače a tablety. Většina zařízení Windows Phone 8.1 bude upgradováno na Windows 10 prostřednictvím výrobce nebo mobilního operátora. Další informace budou dostupné v průběhu tohoto roku. Máte další otázky? Rádi vám pomůžeme. Zkontrolujte, jestli je na vaši otázku už dostupná odpověď ve fóru komunity. Můžete také publikovat novou otázku. Jakmile bude upgrade k dispozici a budete potřebovat naši podporu, budeme se vám osobně věnovat přes Microsoft Answer Desk .

https://sites.google.com/site/a1234567bc44/home/s/stahnete-si-windows-10-zdarma-29-7-2015

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a pět